weby & e-shopy

Tvoříme fungující webové stránky pro Vaše podnikání. Připravíme pro vás přesně takové, které budou odrážet to, v čem jste dobří.

arrow_downward
Úvodní fotka stránky

Proč chtít web?

Webová stránka je ve většině případů první kontakt zákazníka s vaším podnikáním. A jelikož se dnes už nepodniká stejně jako v divokých devadesátkách, mít správně udělanou webovou prezentaci je naprostý základ.

Co umíme

 1. firemní & prezentační weby

  Chcete zapůsobit na vaše potencionální zákazníky? Vytvoříme pro Vaši firmu moderní online prezentaci.

 2. Obsahové weby & blogy

  Na webu od nás se můžete pochlubit fotkami z vaší letošní dovolené v Chorvatsku. Zvládneme ale i složitější projekty vzdělávacího nebo prezentačního charakteru.

 3. E-shopy a prodejní weby

  Máte hotový produkt, který potřebujete prodat zákazníkům? Zvládneme od jednoduchých e-shopu s několika produkty až po složitější projekty.

 4. Webové aplikace

  Jednodušší i složitější aplikace běžící ve webovém rozhraní zvládneme levou zadní.

„Kluky určitě doporučuji. Web patří k nejlepšímu, co naši obchodníci používají. Tvorba bez problémů, požadavky z mé strany byly vyřešeny rychle a k mé spokojenosti."

- Marek Dyršmíd, oblastní vedoucí ve společnosti Golden gate

 • Design
 • Web
ukázka naší práce pro golden gate

Síť amerických restaurací Hooters působící v České republice využila našich kompletních služeb. Prvotně jsme vytvořili nové webové stránky s rezervačním systémem pro jejich restaurace. Dále naše spolupráce pokračuje ve formě tvorby tiskovin, správy sociálních sítí a focení jídel či eventů.

 • Web
 • grafika
 • sociální sítě
ukázka naší práce pro hooters

„Kluci z Reveal mi vytvořili web, který prodává. Za jejich profesionálním přístupem stojí i prvotřídní výsledky. Určitě doporučuji!"

- Petr Kratochvíl

 • Web
 • grafika
 • fotky
 • online marketing
ukázka naší práce pro hooters

„Spolupráci velmi doporučuji. Kluci byli velmi kreativní, velmi dobře realizovali mé představy o webu mé start-up firmy. Troufnu si říct, že mé představy i předčili. Web je jednoduchý, výstižný a vypadá velmi profesionálně."

- Kristýna Váchalová - Cosuma Automotive

 • Design
 • Web
 • Logo
 • Tiskoviny
ukázka naší práce pro hooters

Jak Fungujeme

1

Schůzka

Začínáme na nezávazné schůzce, kde se pobavíme se o vašem projektu a možnostech jeho realizace. Na základě schůzky sestavíme cenovou kalkulaci a realizační plán, jak celý proces bude probíhat.

1

Tvorba designu

Tvorba designu je začátkem celého procesu. Navrhneme vzhled webu tak, aby byl moderní, intuitivní a každý uživatel jej dokázal bez problému používat. Vše s vámi budeme konzultovat a pokud s návrhem budete spokojení, pustíme se do realizace.

1

Realizace

Celý web vytvoříme podle zadaného návrhu, vyladíme veškerou funkčnost, v případě potřeby napojíme na redakční systém a další nástroje třetích stran. V předem domluveném termínu dostanete hotový produkt, který bude ihned prodávat vaše podnikání.

1

Předání a další rozvoj

Předáním webu většinou naše práce nekončí. Právě naopak! Díky datům z analytických nástrojů umíme vyhodnotit chování uživatelů a jsme schopni navrhovat různá vylepšení a další kroky k vašemu rozvoji.

Nástroje které používáme

React JS
Node JS
Gatsby JS
SASS language
Shoptet
Wordpress
Woocommerce
Adobe XD

Jak je to cenově?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a cena se určuje na základě požadavků a náročnosti projektu. Ale nebojte, vždy přihlédneme k vašemu rozpočtu.

Zaujalo vás to?

Kontaktujte nás

arrow_forward
forum

Na těchto stránkách používáme soubory cookies a další technologie ke sběru dat o vašem prohlížeči, zařízení a poloze. Pokud budete naše stránky nadále používat bez potvrzení této zprávy, budeme to považovat za váš souhlas s používáním cookies. Pro více informací si přečtěte zpracování osobních údajů.